УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Маршрут від столиці до міжнародного аеропорту Бориспіль – відремонтовано

Маршрут від столиці до міжнародного аеропорту Бориспіль – відремонтовано

В рамках президентської програми Велике будивніцтво 17 кілометрів траси М-03 Київ –Харків – Довжанський відремонтовано у рекордні строки. Менше 2 місяців знадобилося дорожникам для оновлення дорожнього покриття на 8 смугах магістралі. Зараз ділянка Київ – Бориспіль має нове покриття, сучасне LED- освітлення, нове бар‘єрне огородження, також нанесена розмітка пластиком та встановлено нові дорожні знаки.

Сьогодні, проінспектували нову дорогу разом із очільником Київської обласної державної адміністрації Василем Володіним, заступником Голови Укравтодору Андрієм Івко, керівником Служби автомобільних доріг у Київській області Русланом Ничіком та представниками ЗМІ.

 Як і обіцяли, до Дня незалежності трасу відремонтовано!

«Ця ділянка траси М-03 генерує один із найбільших показників трафіку в Україні — близько 85 тис. машин на добу. Маршрут від міжнародного аеропорту «Бориспіль» — це перше, що бачать іноземні туристи, які прибувають до столиці України. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб цей об’єкт був взірцевим.

Після проведення ремонту дорожнє покриття слугуватиме щонайменше 10 років. Також для контролю за перевантаженням у рамках проєкту тут встановлено майданчик зважування-в-русі», — коментує заступник голови Укравтодору Андрій Івко.


 Де і чому ремонтували?

Ремонт провели на ділянці км 18+000 - км 34+950 траси М-03 Київ – Харків – Довжанський. Цей 17-ти кілометровий відрізок з'єднує столицю з міжнародним аеропортом Бориспіль.
Остання реконструкція дороги М-03 на вищезазначеній ділянці проводилась у 2004 році. Через інтенсивний рух транспорту дорожнє покриття отримало чималі пошкодження, наразі підтримувати ділянку у належному стані шляхом експлуатаційного утримання – неможливо.

Крім цього на ділянці Київ – Бориспіль буде встановлено інтелектуальну автоматизовану систему управління дорожнім рухом. Перші цифрові табло зараз працюють в тестовому режимі.

«На цій дорозі не просто оновлена проїзна частина, а ще буде встановлена нова система управління дорожнім рухом. Ми замінимо застарілі екрани на сучасні. Через кожні кілька кілометрів будуть встановлені інформаційні табло, де водії зможуть бачити інформацію про дорожні умови та існуючі обмеження: дозволену швидкість, дорожні затори, температуру та стан дорожнього покриття», - коментує Руслан Ничік, керівник Службі автомобільних доріг у Київський області.

Нагадаємо, за амбітним планом Укравтодору цього року на Київщині плануємо відремонтувати 200 км доріг державного значення.