УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На автомагістралі М-06 Київ-Чоп введена в експлуатацію нова ділянка з шумозахисним екраном вітчизняного виробництва

На автомагістралі М-06 Київ-Чоп введена в експлуатацію нова ділянка з шумозахисним екраном вітчизняного виробництва

Як показали дослідження, шумове забруднення – це третій по ступеню негативного впливу на здоров’я людини фактор навколишнього середовища. Саме для його ліквідації на ділянках км 14+000 –  км 128+000 магістральної дороги М-06 Київ - Чоп (а саме Київ – Житомир), де були влаштовані шумозахисні екрани вітчизняного виробництва з новими більш сучасними властивостями та дизайном загальною протяжністю 30,955 п.км., у грудні місяці 2012 року було відкрито рух.

При влаштуванні шумозахисної споруди враховувалася думка місцевої громади, оскільки екрани обмежують доступ мешканців населеного пункту до дороги. Також при проектуванні об'єкта враховувалася інтенсивність руху, що поступово зростає після ремонту дороги.

Слід зазначити, що на дорозі Київ-Чоп нова ділянка стала другою по рахунку, яку введено в експлуатацію у 2013 році. Раніше подібні об'єкти з сучасним дизайном та із вітчизняних матеріалів були побудовані у Житомирській, Рівненській областях та АР Крим (на обході міста Сімферополь).

Файли для завантажування