Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На автомагістралі Н-08 Запоріжжя – Маріуполь у Запорізькій області, відповідно до запланованих графіків, завершено чергову ділянку дороги – наразі у Розівському районі

На автомагістралі Н-08 Запоріжжя – Маріуполь у Запорізькій області, відповідно до запланованих графіків, завершено чергову ділянку дороги – наразі у Розівському районі

Цього року – відповідно до маршрутного принципу у межах затвердженого фінансування – Укравтодор проводить ремонт Н-08 у Запорізькій та Донецькій областях. Зокрема, від м. Оріхів в напрямку м. Запоріжжя, від м. Оріхів до м. Пологи в Розівському районі, в Більмацькому районі поблизу с. Гусарки в напрямку смт. Більмак. На трьох ділянках роботи завершено.

На ділянці автомобільної дороги Н-08 в Розівському районі роботи з поточного середнього ремонту було розпочато 19 травня 2019 р.

Станом на 31 липня 2019 р. відновлення дорожнього покриття на цій ділянці дороги завершено.

Найближчими днями розпочнуться роботи з благоустрою автомобільної дороги - укріплення узбіччя, встановлення нових дорожніх знаків та інших заходів відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Раніше ми повідомляли, що роботи по основному проїзду повністю завершено на іншій ділянці – від м. Оріхів в напрямку м. Запоріжжя на ділянці від м. Оріхів до м. Пологи.

Отже, з огляду на це за умови додаткового фінансування цього року роботи у межах Запорізької області на коридорі Н-08 можуть бути виконані в більших обсягах.

Нагадаємо, ремонт траси Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь проводиться у межах реалізації Програми розвитку доріг 2018-2022. В загальній мережі автомобільних вона посідає важливе значення, адже забезпечує транспортні зв’язки з південно-східними районами області та Донецькою областю. Водночас, дорога Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь — один з основних стратегічних напрямків, по якому здійснюється рух до зони АТО військової техніки та особового складу Збройних сил та Національно гвардії України, волонтерів, міжнародних спостерігачів та інших учасників дорожнього руху.

Ремонт Н-08 Укравтодор розпочав 2016 року у межах фінансування з державного бюджету. На сьогодні у Запорізькій області повністю завершено його відновлення від Запоріжжя до межі із Дніпропетровською областю. Зараз ремонт проводиться на ділянці від Запоріжжя до Маріуполя. На деяких ділянках останні ремонти проводилися наприкінці 80-хроків минулого століття

Цього року фінансуємо цей проект за рахунок окремої бюджетної програми та загального фонду в сумі 1,2 млрд гривень – 600 млн – у Запорізькій області, 600 млн – у Донецькій, де проводиться капітальний ремонт.