УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На автотранспортній магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя розпочато основні будівельно-монтажні роботи!

На автотранспортній магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя розпочато основні будівельно-монтажні роботи!

На одному з найголовніших об’єктів Велике будівництво, легендерному недобудованому Запорізькому мосту 18 липня розпочались роботи з монтажу балок металевої прогонової будови. В роботі задіяно 30 одиниць техніки та 260 спеціалістів, на піку робіт планується залучити понад 600 робітників.

Монтаж відбувається на споруді №3 - естакади на підході до мосту через р. Старий Дніпро. Вага кожної балки мосту - понад 20 тон, завершено роботи вже на 2 блоках споруди. На з’їзді з мосту через р. Старий Дніпро на о. Хортиця проводиться підготовка до бетонування другої захватки плити проїзду довжиною 42 метри. Вже найближчим часом, тут буде укладено 240 кубометрів бетону та 85 тон арматури.

Роботи виконуються компанією “ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ”. Строк завершення робіт згідно угладеного контракту - березень 2024 року, однак підрядник обіцяє відкрити проїзд мостом через р. Старий Дніпро до о. Хортиця вже до кінця 2020 року. Це дозволить запустити рух на існуючому Преображенському мосту в один бік, перенаправивши іншу сторону руху через новий міст та суттєво розвантажити трафік в місті.