Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На ділянці дороги Н-14 у Миколаївській області розпочали укладати цементобетон

На ділянці дороги Н-14 у Миколаївській області розпочали укладати цементобетон

Продовжуємо здійснювати капітальний ремонт дороги Н-14 в межах Миколаївської області. Ремонт дороги проводиться в цементобетоні.

Ремонт проходить на чотирьох найбільш проблемних ділянках  (з 161 км по 175 км траси) - між населеними пунктами с. Возсіятське, с. Семенівка, с. Водяно-Лорине.

Підрядне підприємство розпочало наступний етап ремонту дороги – укладання цементобетону (між с.Водяно-Лорине та с.Семенівка). Верхній шар покриття з важкого бетону має товщину 26 см. На повздовжніх і поперечних швах верхнього шару на глибині 13 см укладають армувальні елементи.

Наразі завершені роботи з влаштування основи під верхній шар цементобетону, зокрема, влаштування дренуючого шару основи по всій ширині із щебенево-піщаної суміші ЩПС-40, укріпленої цементом марки ММ-60, поширення дорожнього одягу, влаштування конструктивних шарів з цементобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи.

На інших ділянках дороги продовжуються роботи з переносу існуючих комунікацій (газопровід, водопровід, лінії електропередач та зв`язку), влаштування водоскидів (зворотна засипка), ремонт штучної споруди-залізобетонного мосту (с.Водяно-Лорине) та інші роботи.

У подальшому будуть проведені роботи з облаштування дороги - примикання до автомобільних доріг, облаштування зупинок маршрутного транспорту, тротуарів.

Для забезпечення безпеки руху проектом передбачено встановлення необхідних дорожніх знаків, однобічного металевого бар’єрного огородження із стримувальною здатністю 280 кДж, перильного огородження, напрямних стовпчиків, нанесення дорожньої розмітки, влаштування автономного освітлення сонячною системою автобусних зупинок та пішохідних переходів.

Контроль якості ремонтних робіт та матеріалів здійснюється постійно інспекторами САД у Миколаївській області разом з працівниками лабораторії з контролю якості виробництва.

У зв’язку з проведенням капітального ремонту дороги з влаштуванням цементобетонного покриття, з метою ефективного та якісного проведення ремонтних робіт, введено обмеження руху для вантажних транспортних засобів загальною масою понад 10 тон! На дорозі Н-14 встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.