УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На хабарі затримано керівника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області

На хабарі затримано керівника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області

Начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Алєксєєв пропонував 4,2 млн грн хабара голові Вінницької ОДА Сергію Борзову. Було зареєстровано кримінальне провадження НАБУ і сьогодні відбулося затримання підозрюваного.

Хабар мав вирішити питання про погашення заборгованості та виділення бюджетних коштів за раніше поставлене медичне обладнання на комунальний медичний заклад області КЗ «База спеціального медичного постачання», перед комерційними структурами (ТОВ «Ілантанмед» та ПП «Донмед»), у розмірі 42 млн грн.

Сьогодні Спецпідрозділом УСБУ у Вінницькій області, спільно з ГУ БКОЗ СБУ та детективами НАБУ під час проведення слідчих дій затримали начальника Служби під час надання частини неправомірної вигоди в розмірі 200 тис грн.

Зараз тривають слідчі дії, за результатами яких Алексєєву І.М. буде оголошена підозра про вчинення кримінального правопорушення.

Алексєєв Ігор Миколайович працював начальником Служби впродовж 2014-2016 рр. Був звільнений з посади, отримавши 3 догани за невиконання службових обов’язків. 2019 року був поновлений на посаді за рішенням Верховного суду України. В період в грудня 2019 по сьогодні отримав 2 догани.

«Вдячний Сергію Борзову за принципову позицію. Наша команда має нульову толерантність до корупції і надалі допомагатимемо правоохоронцям у розслідуванні цієї справи.

Вчора ми повідомляли про початок спільного проєкту Укравтодору та ЄБРР з впровадження антикорупційних заходів, маю надію, що разом із світовими експертами у цій галузі ми зможемо краще попереджати корупційні злочини у структурі Укравтодору» – коментує Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.