УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На кордоні України та Угорщини з’явиться новий КПП
Велика Паладь – Надьгодош

На кордоні України та Угорщини з’явиться новий КПП
Велика Паладь – Надьгодош

Цього року на кордоні України та Угорщини з’явиться новий КПП Велика Паладь – Надьгодош, що має суттєво спростити перетин кордону для мешканців прикордонних населених пунктів. Укравтодор проведе ремонт 11,5 км автомобільної дороги 0-07-03-04 від селища Чепа до нового КПП. На території Угорщини під’їзд до КПП вже споруджено. 

Угорська сторона взяла на себе зобов’язання побудувати спільний пункт контролю, де здійснюватиметься оформлення документів українськими і угорськими прикордонниками та митниками, що спростить процедуру перетину кордону та скоротить час проходження формальностей.

Славомір Новак, керівник державного агентства автомобільних доріг: «Дороги, які ведуть до кордонів, є запорукою зміцнення торговельних стосунків між Україною та сусідніми державами. Відкриття нового КПП на кордоні України та Угорщини покращить сполучення між двома країнами, що, в свою чергу, стимулюватиме розвиток економіки, сприятиме надходженню інвестицій та створенню нових робочих місць».

Питання облаштування КПП Велика Паладь – Надьгодош обговорювалося на державному рівні понад 10 років, і лише цього року було зроблено конкретні кроки щодо його реалізації.

Пункт пропуску планується відкрити до середини осені 2017 року.