УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На мосту через Хаджибейський лиман стартувало влаштування асфальтобетонного покриття

На мосту через Хаджибейський лиман стартувало влаштування асфальтобетонного покриття

На одній з найскладніших ділянок траси М-05 Київ – Одеса стартувало влаштування асфальтобетонного покриття. Ремонт мосту через Хаджибейський лиман зі значним випередженням графіку – на фінішній прямій. Вже у травні усіма смугами штучної споруди поїде транспорт. 23 серпня 2020 року, нагадаємо, було відкрито рух правою частиною.

Якщо дивитися з неба, то видно, як вкритий червоною водонепроникною мембраною на основі метилметакрилатної смоли лівий проїзд мосту чорніє.

22 квітня стартувало влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття на проїзній частині мосту. На підходах до мосту він вже є.

Одночасно встановлюється, перильне та бар’єрне огородження.

Міст через Хаджибейський лиман – один з ключових об’єктів Великого будівництва на Одещині. На мосту триває капітальний ремонт, завдяки якому він буде повністю оновленим та розширеним.

Після завершення капітального ремонту мосту через Хаджибейський лиман рух автотранспорту буде здійснюватися по 6 смугах руху: 3 у напрямку Києва та 3 у напрямку Одеси.

Нагадаємо, міст розташований на км 445 + 432 дороги М-05 Київ — Одеса. Збудований він був у 1997 році. У 2007 році було проведено його перший капітальний ремонт.

Зазначимо, що з 2020 року працює Національна програма відновлення мостів. Торік завдяки їй 158 штучних споруд на державних дорогах було відремонтовано. У 2021 році Укравтодор планує збудувати, реконструювати чи відремонтувати 150 мостів та шляхопроводів.