УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Найбільш актуальні проблемні питання та виклики, що стоять сьогодні перед перевізниками, основні напрямки діяльності АсМАП України на 2021-2022 роки – про все це говорили 10 травня під час загальних Зборів учасників АсМАП

Найбільш актуальні проблемні питання та виклики, що стоять сьогодні перед перевізниками, основні напрямки діяльності АсМАП України на 2021-2022 роки – про все це говорили 10 травня під час загальних Зборів учасників АсМАП

У заході взяли участь представники Укравтодору: начальник Управління експлуатації та безпеки руху Олег Федоренко, представники Укртрансбезпеки, Національної поліції, автомобільного та електричного міського транспорту МІУ, Державної митної служби України та понад три тисячі представників транспортних компаній - учасників Асоціації міжнародних перевізників.

Основними темам зустрічі були питання:

  • міжнародних автомобільних перевезень; 

  • будівництва та експлуатації автомобільних доріг; 

  • забезпечення безпеки дорожнього руху;

  • розвитку придорожньої інфраструктури;

  • перевезення небезпечних та негабаритних вантажів дорогами державного значення. 

Нагадаємо, цього року Укравтодор планує оновити 4 500 км доріг державного значення та більш як 160 штучних споруд. Торік було відремонтовано більш як 4 000 км доріг. За результатами ремонтів 2020-2021 рр плануємо оновити близько 30% доріг від загальної мережі. 

Зазначимо, загальні Збори учасників Асоціації міжнародних автомобільних перевезень проходять раз на п’ять років.

У ході засідання учасники заслухали звіт про роботу Ради АсМАП за період 2016-2020 рр. Відповідно до статутних документів Асоціації на зборах відбулися вибори Президента АсМАП України - ним став Костюченка Леонід Михайлович. 

Вітаємо новообраного Президента АсМАП України!