Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Наступного року у Дніпропетровській області пріоритетними для ремонтів залишаться траси Н-31 та Н-11

Наступного року у Дніпропетровській області пріоритетними для ремонтів залишаться траси Н-31 та Н-11

У Державному бюджеті України на 2019 рік передбачено окрему бюджетну програму на продовження будівництва, зокрема, у межах Дніпропетровської області швидкісного шосе Н-31 за маршрутом Дніпро – Решетилівка, де ця дорога вливатиметься у швидкісне шосе М-03 Київ – Полтава – Харків.

Також наступного року в Дніпропетровській області планується продовжити ремонтні роботи на дорозі Н-11 за маршрутом Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв.

Цього року у Дніпропетровський області основні будівельно-ремонтні роботи проводилися на будівництві дороги Н-31 від с. Лобойківка до межі Дніпропетровської області. Також продовжувалося будівництво трьох ділянок автодороги Н-31, введення в експлуатацію яких планується в 2019 році.

Також цього року проводилися роботи на чотирьох об’єктах будівництва ІІ черги Південного обходу м. Дніпра. В серпні завершено будівництво та введено в експлуатацію шляхопровід на км 0+000 протяжністю 54,85 м.

Будівництво Південного обходу дасть змогу створити напівкільце навколо м. Дніпра, що дозволить збільшити пропускну спроможність доріг. Зауважимо, що європейський досвід будівництва доріг в обхід населених пунктів значно підвищить безпеку руху і створить комфортні умови для транзитного автотранспорту, забезпечить транспортні зв’язки найкоротшим шляхом між містами.

В 2018 році у Дніпропетровській області також проводилися ремонтні роботи на дорозі Н-11 за маршрутом Дніпро – Кривий Ріг, Н-08 - від межі Запорізької області, М-04 на ділянці від Павлограда до межі Донецької області. Також проведено роботи на найбільш зруйнованих ділянках дороги Р-73 на ділянці /Н-08/ – Нікополь, які планується завершити в 2019 році.