УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Неподалік туристичної Ворохти будуємо міст через річку Мачура

Неподалік туристичної Ворохти будуємо міст через річку Мачура

Дорога Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський – частина «Золотого кільця Карпат». Автотраса є важливою для туристичної галузі Івано-Франківської області.

У рамках програми Велике будівництво зводимо на км 16+391 автошляху Р-24 поблизу Ворохти мостовий перехід.

Тут влаштовано монолітну плиту проїзної частини. Забетоновано шафові стінки на опорах. Тривають підготовчі роботи до монтажу перехідних плит і тротуарів.

Міст біля Ворохти через річку Мачура матиме довжину 18,5 м. Проєктом передбачено влаштування монолітних тротуарних плит, укріплення річища двома рядами габіонів, асфальтування проїзної частини. Буде організовано водовідведення.

Для комфорту водіїв, щоб не об'їздити сотню кілометрів, зроблено тимчасову переправу.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

Зазначимо, що покриття дороги Р-24 у селищі Ворохта вже відновлено. Її ремонт був ускладнений рельєфом зі спусками та підйомами, крутими поворотами, де важко було розвернутися потужній техніці.

Зате тепер можемо насолодитися комфортними подорожами звивистою дорогою, що веде до Кривопільського перевалу. А з іншого боку – до відомих курортів.

Дорога примикає в селі Татарів до автошляху Н-09 Мукачево – Львів, яка з’єднує Закарпаття із Івано-Франківською та Львівською областями.