УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Нова айдентика зупинок. Для автопавільйонів на відремонтованій магістралі Київ – Бориспіль розробили унікальні вказівники

Нова айдентика зупинок. Для автопавільйонів на відремонтованій магістралі Київ – Бориспіль розробили унікальні вказівники

Менш як за 2 місяці на магістралі до міжнародного аеропорту Бориспіль відремонтували дорожнє покриття, нанесли розмітку та встановили нові дорожні знаки за новими стандартами. Та на цьому зміни не зупинилися.

Для зупинок громадського транспорту, котрі розташовані вздовж ремонтованої ділянки траси, розробили нову айдентику. Дизайнер Богдан Гдаль – автор унікальних макетів для зупинкових комплексів. Він розробив шрифт та піктограми для кожного населеного пункту, в якому стоїть автопавільйон, підкресливши його винятковий характер.

Раніше на вказівниках використовувався шрифт 1988 року, котрий не містить українських літер – «Е, Є, Ї», що і викликало проблеми з правильним прочитанням назв населених пунктів.

Якщо ви плануєте подорож трасою Київ – Бориспіль, обов'язків зверніть увагу на нові написи, які можна побачити поки лише у Київській області на відрізку дороги М-03.

До речі, це не перший навігаційний проєкт Укравтодору, котрий вдалося втілити у партнерстві з талановитими українськими дизайнерами. У 2020 році Команда підтримки реформ при Укравтодорі та Агенти змін зробили перший важливий крок до покращення маршрутного орієнтування. Була розроблена нова дорожня навігація, котра з 2021 року стала державним стандартом. Відтепер вона встановлюється на усіх відремонтованих дорогах.