Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Офіційна заява щодо роботи правоохоронних органів в Службах автомобільних доріг України

Офіційна заява щодо роботи правоохоронних органів в Службах автомобільних доріг України

За повідомленнями СБУ та Прокуратури м. Києва, сьогодні 27.09.2018 р., з 10 ранку  представники правоохоронних органів працюють в 15 Службах автомобільних доріг Україні.

За цими повідомленнями, наразі ідеться про розслідування дій керівників Служб у період 2012-2014 років, зокрема, щодо замовлення  дорожньо-будівельних робіт. Окрім цього, зазначено, що у період 2016-2017 рр. обласні Служби автомобільних доріг України у судовому порядку здійснили оплату  штрафних санкцій.

Відповідально заявляємо, що у 2016-2017 рр. кошти, залучені під державні гарантії, спрямовувались одержувачам – Cлужбам автомобільних доріг в областях ВИКЛЮЧНО  за затвердженими переліками об`єктів та напрямками використання коштів,  визначеними Постановами Кабінету Міністрів України від 17.06.15 № 498 "Деякі питання використання у 2016 році коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг" ( із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 08.06.16 № 373,374) та від 29.03.2017 № 303 «Деякі питання використання у 2017 році коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг».

Також офіційно заявляємо, що керівництво Укравтодору підтримує принципи цільового використання бюджетних коштів на розвиток дорожньої інфраструктури .

Ми неодноразово зверталися до всіх відповідальних органів стосовно перевірки та розслідування будь-яких проявів та доказів неефективного використання бюджетних асигнувань Службами в областях.

Зі свого боку, керівництво Укравтодору максимально сприятиме роботі правоохоронних органів та надаватиме фахову допомогу з метою об’єктивного  вивчення справи.