УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Офіційний коментар щодо інформації про розпочате кримінальне провадження управлінням СБУ стосовно «привласнення одним із посадовців Укравтодору державних коштів»

Офіційний коментар щодо інформації про розпочате кримінальне провадження управлінням СБУ стосовно «привласнення одним із посадовців Укравтодору державних коштів»

Державне агентство автомобільних доріг України має чітку позицію стосовно проведення відкритої та прозорої політики у сфері державних закупівель. З огляду на це у межах проведення слідчих дій буде надано усю необхідну інформацію для об’єктивного вивчення цієї справи.

Славомір Новак, керівник Державного агентства: «У першу чергу, хочу наголосити на тому, що я завжди був перший, хто апелював і підтримував безкомпромісну боротьбу проти корупції. Неодноразово звертався до всіх відповідальних органів стосовно перевірки та розслідування будь-яких проявив та доказів корупції в агентстві».

Кримінальне провадження розпочато стосовно заступника Голови агентства. Укравтодор готовий надати всю необхідну документацію та фахову допомогу для вивчення справи. Якщо провину буде доведено – будуть прийняті відповідні кадрові рішення.

За нашою інформацією, в даний момент жодному співробітнику Укравтодору не висунуто офіційного звинувачення.

Звертаємося до громадськості та представників медіа, з проханням уважно та об’єктивно слідкували за ходом справи. Укравтодор не є уповноваженим органом щодо надання коментарів з приводу обставин, які стали підставою для відкриття кримінального провадження. Відповідно, щодо всіх подробиць справи радимо звертатися до органу досудового розслідування.