УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Оголошено переможця тендеру на будівництво Запорізького мосту

Оголошено переможця тендеру на будівництво Запорізького мосту

У результаті проведення тендеру держава економить близько 400 млн грн.

21 лютого 2020 року за результатами оголошеної Службою автомобільних доріг у Запорізькій області тендерної процедури з визначення генеральної підрядної організації по об’єкту «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі (автомобільна дорога загального користування державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь «Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі)», електронною системою «Prozorro» визначено переможця.

З пропозицією 11,918 млрд грн, переможцем визначено компанію «Onur Taahhut Tasimacilik İnsaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi». Очікувана вартість предмету закупівлі на початок проведення тендерної закупівлі становила 12,340 млрд грн.

«Цей тендер є ще одним свідченням змін у дорожній галузі – на торги вийшли великі компанії, в тому числі, міжнародні, які мають винятковий досвід будівництва складних інфраструктурних об’єктів. Висока конкуренція сприяє розвитку ринку. Ми сподіваємося, що цей проєкт дасть початок новій якості робіт по всій країні» – прокоментував Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.

Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя є інфраструктурним об’єктом державного значення, який забезпечуватиме якісний та надійний транспортний зв’язок між Лівобережжям та Правобережжям України на південному сході.

Відповідно до проєкту будівництва — це магістраль безперервного руху довжиною 9 100 м, яка зв’язує правобережну частину міста Запоріжжя з центральною лівобережною частиною і основною північною промисловою зоною через обидва рукави річки Дніпро та острів Хортиця. Магістраль складається з шести транспортних розв’язок у складі яких 27 штучних споруди, в тому числі два 2 позакласні мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху.

Довідково: Компанія «Онур Тааххут ТАШИМАДЖИЛИК Іншаат Тіджарет ве Сана Анонім ШИРКЕТІ» була заснована у 1991 році.

Компанія успішно реалізувала важливі проєкти в Хорватії, Україні, Тунісі, Молдові, Омані, Екваторіальної Гвінеї та Туркменістані. Має багатий досвід виконання будівельно монтажних робіт на об’єктах інфраструктури по всій Україні.

«Онур Тааххут» виконує будівництво автодоріг, мостів, примикань, споруд і роботи з реконструкції доріг. В їх розпорядженні є будмайданчики із заводами для виробництва асфальтобетону.