УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Оперативна інформація щодо наслідків негоди у Івано-Франківській і Закарпатській областях

Оперативна інформація щодо наслідків негоди у Івано-Франківській і Закарпатській областях

Ситуація на дорозі Н-09 Мукачево — Рахів — Богородчани — Івано-Франківськ — Рогатин Бібрка — Львів

У Закарпатській області на ділянці дороги Н-09, котра була підтоплена річкою Тиса, сквозний проїзд забезпечено. На декількох ділянках з певними обмеженням.

Вжито заходів безпеки з попередження учасників дорожнього руху на аварійних ділянках підтоплення, де відбулася руйнація дороги. На місцях працюють інженери Служби автомобільних доріг у Закарпатській області для виявлення всіх ушкоджень дороги.

На всіх аварійних ділянках підтоплення автодороги Н-09 працює техніка для очищення дорожнього полотна та ліквідації наслідків стихії.

 

Міст через Дністер у м. Галич

Станом на 7 год. 00 хв. внаслідок інтенсивних дощів р. Дністер частково вийшла з берегів. У місті Галич перекрито рух на автомобільному мосту через Дністер (км 340) на трасі Н-09 Мукачево — Львів

 

Розчищено дорогу у Микуличині

Сьогодні опівночі за 7 годин безперервної роботи техніки (двох екскаваторів, двох грейдерів і трьох авто) на дорозі Н-09 у с. Микуличин ліквідовано сотні тонн каміння та гірської породи на вузькій гірській ділянці дороги. Потік води з бічного гірського потічка спрямовано у водопропускну трубу.

Наразі проїзд дорогою Н09 через Микуличин відновлено. Однак дощі не припиняються, тому закликаємо бути обережними та за можливості утриматися від поїздок, адже в горах можливі селеві потоки, зсуви грунту, вихід річок і потічків з берегів.

 

Зсув гірських порід на Р-24

На км 49 дороги Р-24 Татарів — Кам’янець-Подільський стався зсув гірських порід поблизу Буковецького перевалу. На ліквідації надзвичайної ситуації та забезпеченні проїзду працює техніка автодорожніх підприємств. У стані повної готовності — всі дорожні підприємства області. Рух дорогою перекрито. 

 

Наслідки негоди на Івано-Франківщині

Усього внаслідок негоди у Івано-Франківській області 110 км автодоріг зруйновано, 427,5 кілометрів автодоріг пошкоджено, 90 мостів зруйновано, 130 мостів пошкоджено, 285 осіб відселено, 1850 метрів берегоукріплень зруйновано.