УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Перекваліфікація онлайн. Розвиваємо освітні інструменти для дорожників

Перекваліфікація онлайн. Розвиваємо освітні інструменти для дорожників

Велике будівництво, ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським є стратегічним проєктом. До 2025 року програма передбачає оновлення та будівництво 24 тис. км доріг і 1400 мостів.

Реалізація цієї амбітної цілі — ефективний інструмент забезпечення роботою українців. Торік проєкт «Дороги та робота» Укравтодору допоміг знайти роботу 50 000 українцям.

У 2021 окрім продовження процесу працевлаштування, ми розвиваємо освітні інструменти. На базі дорожнього коледжу у Білій Церкві запущено скорочений курс перекваліфікації дорожників. Більшу частину курсу тепер можна прослухати в онлайн-форматі віддалено, що спрощує процес навчання.

Станом на сьогодні базовим курсом онлайн-навчання на інтернет-порталі «Дороги та робота» скористалось більше ніж 250 осіб.

Метою проходження фінального тесту в переважній більшості випадків було підвищення кваліфікації. Близько третини від усіх осіб, які пройшли фінальне тестування, здійснили його з метою подальшої перепідготовки або ж працевлаштування за відповідною професією.

Тепер коротка аналітика розподілу користувачів за професіями:

  • 42 машиністи котка
  • 28 машиністів асфальтоукладача
  •  25 машиністів змішувача асфальтобетону
  •  25 машиністів-трактористів
  •  21 водій навантажувача.
  •  Відсоток машиністів автогрейдера та екскаватора є незначним – 6 та 9 осіб відповідно.

Якщо ви бажаєте у короткий термін здобути нові знання, переходьте за посиланням: https://bit.ly/3C0EeT6