УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » ПЕРЕВАНТАЖЕНИЙ ТРАНСПОРТ + СПЕКА = РУЙНУВАННЯ ДОРІГ

ПЕРЕВАНТАЖЕНИЙ ТРАНСПОРТ + СПЕКА = РУЙНУВАННЯ ДОРІГ

У літню спеку дороги страждають найбільше, особливо від великовагового транспорту. З метою упередження наслідків недбалого ставлення до автошляхів на Житомирщині, керівники місцевої влади, Служби автомобільних доріг області та представники Управління Укртрансбезпеки зустрілися із керівниками підприємств добувної та каменеобробної промисловості, на якій акцентували увагу на тому, що жоден державний фінансовий ресурс не спроможний забезпечити перекриття наслідків недбалого ставлення до шляхів, адже жодна дорога не витримує значного перевантаження при температурних показниках від 28° С та вище.
Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області, що займається контролем перевезення вантажів констатує, що починаючи з квітня, коли було розпочато кампанію великовагового контролю, було проведено близько 3 000 зважувань, з яких 96 випадків зафіксовано перевантаження. Більше того, водії всіляко ухиляються від вагового контролю, тобто свідомо йдуть на руйнування доріг.
Детально: http://new.zt.ukravtodor.gov.ua/press/news/dorohy_ye_ne_tam_de_yikh_postiino_remontuiut__a_tam__de_yikh_ne_ruinuiut.html
Хороші дороги в Україні поступово з’являтимуться.
Проте чи зможуть вони бути збережені? Питання поки відкрите….