Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » ПЕРШІ ДАНІ З ІНТЕРАКТИВНОЇ МАПИ УКРАВТОДОРУ

ПЕРШІ ДАНІ З ІНТЕРАКТИВНОЇ МАПИ УКРАВТОДОРУ

Маємо перші дані взаємодії громадян з Інтерактивною мапою Укравтодору за період з 27 лютого по 12 березня цього року.

Отже, за 15 днів спостереження мапу відвідало більша 100 000 користувачів. Також отримано 1 375 звернення, з яких 831 звернень завершено, 450 — ще в роботі, а 107 — відхилено. Якщо подивитися на зріз по типу звернень, то бачимо — левова частка звернень стосується ямковості (434 звернення) і фіксації великих ям (392 звернення).

«Ми проаналізували звернення і бачимо, що близько половини з них стосується доріг місцевого значення. Дійсно, з усієї мережі доріг України (близько 170 тис км) лише 45 тисяч в управлінні Укравтодору.

Наразі не має технічної можливості автоматично перенаправляти заявки про місцеві дороги до ОДА чи інших територіальних органів. Згодо мцю проблему має вирішити ситуаційний центр, який допоможе об’єднати в одному місці звернення про дорожні ситуації до різних державних установ» - коментує Голова Укравтодору Олександр Кубраков

У зв’язку з численними запитаннями у соціальних мережах, хочемо пояснити, чому частина звернень була завершена автоматично. Йдеться про звернення, які включені в плани дорожніх робіт Укравтодору на 2020 рік. У таких випадках ставиться відмітка «Виконано» і додається коментар про те, що дане питання буде вирішене цього року. Зараз працюємо над тим, щоб інформація для користувачів відображалась коректніше.

Просимо вибачення у користувачів мапи, які отримали неповну, або некоретну відповідь. Мапа знаходиться у тестовому режимі, Укравтодор проводить навчання диспетчерів та адміністраторів мапи щодо надання належного зворотнього зв’язку.

Нагадаємо, що 27 лютого 2020 року команда Укравтодору презентувала комплексне веб-рішення «Інтерактивна мапа Укравтодору». Її основним завданням є надання актуальної та достовірної інформації про ключові логістичні артерії України — дороги державного значення.

Доступ до мапи відкритий за посиланням