УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Підвищення соціальних стандартів: важлива новина для працівників дорожньої галузі

Підвищення соціальних стандартів: важлива новина для працівників дорожньої галузі

Реалізація масштабних інфраструктурних об’єктів неможлива без участі кваліфікованих фахівців та їх гідного матеріального забезпечення. Саме тому учора, 7 квітня, голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков та голова Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Володимир Вакуленко підписали доповнення до Галузевої угоди на 2020–2022 роки.

Нові зміни стосуються підвищення заробітної плати, соціальних гарантій і винагород для працівників дорожньої галузі, враховують пропозиції та зауваження підприємств та організацій дорожнього господарства. Зміни набудуть чинності з 1 травня 2021 року.

Так, підвищено на 20 % усі тарифні ставки та посадові оклади у порівнянні з 2020 роком. Для робітників на ділянках, що безпосередньо виконують дорожні роботи, на ⅔ збільшено розмір надбавок «За інтенсивність праці робітників» та «За високу професійну майстерність».

За висновком «ДерждорНДІ» підвищення окладів не призведе до помітного збільшення вартості дорожніх робіт (у межах 3,9 %).

«Перший рік Великого будівництва показав, наскільки масштабно може працювати галузь. Проєкт «Дороги та робота» допоміг працевлаштувати понад 50 000 дорожників у 2020 році, ми очікуємо нову хвилю працевлаштування у дорожні проєкти влітку 2021. Забезпечити для цих людей оптимальні умови праці є нашим пріоритетом» — прокоментував Олександр Кубраков.

Проєкт Галузевої угоди на 2020–2022 рік було підписано у лютому 2020 року. Ознайомитися з документом можна за посиланням: http://bit.ly/38DvGTP