УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Планується реорганізація руху на одній із найнебезпечніших ділянок Київської області

Планується реорганізація руху на одній із найнебезпечніших ділянок Київської області

Державне  агентство автомобільних доріг України планує ліквідувати одне із найаварійніших місць в Київській області. До кінця травня буде реорганізовано рух транспорту на небезпечній ділянці регіональної дороги Р-03, розташованій на 19 км траси Бровари - Бориспіль біля с. Мала Олександрівка.

В рамках  реорганізації руху планується розширити проїзну частину біля цього перехрестя, облаштувати окремі смуги для розгону, гальмування та лівих поворотів, а також встановити світлофор.

Ця ділянка дороги є об’їзною для вантажного транспорту і має високу інтенсивність руху – понад 15 000 автомобілів на добу.Наявна схема руху спричиняє складності при виїзді із другорядної дороги на головну, особливо для транспорту, що здійснює лівий поворот. В результаті затори іноді сягають понад 1 000 м. Це перехрестя також є місцем із високою концентрацією ДТП -  за 3 роки тут сталось 61 ДТП, 10 з яких – із постраждалими.

Реорганізація руху на цій ділянці дозволить зробити перехрестя безпечним та зручним для транспорту. Наразі виконуються проектні роботи.