УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Поняття: “система WiM” та “майданчик WiM”
Пояснюємо, у чому ж між ними різниця

Поняття: “система WiM” та “майданчик WiM”
Пояснюємо, у чому ж між ними різниця

Ми зауважили, що у медіа-просторі часто плутають два взаємопов’язані поняття: “система WiM” та “майданчик WiM”. Пояснюємо, у чому ж між ними різниця.

За допомогою майданчика WiM збирається уся інформація, яка проходить первинне оброблення в контролері та передається в центр оброблення даних для подальшого детального аналізу. Майданчик є апаратним комплексом, який складається з давачів, вбудованих у дорожнє покриття (вони фіксують загальну масу транспортного засобу та її розподіл по осях), камер для автоматичного розпізнавання номерних знаків, камери загального огляду та лазерних сканерів (вимірюють габарити ТЗ). Тобто, фактично, майданчик - це складова системи Зважування в русі, яка безпосередньо здійснює вимірювання й передає дані у центр оброблення даних.

Система ж WiM відповідає не лише за зважування транспорту, але й збереження, аналіз і обробку даних. Створення такої системи дозволяє реагувати на конкретні порушення та передавати їх цільовим органам, збирати важливу статистичну інформацію і здійснювати прогнози. В рамках пілотного проєкту передбачається встановлення шести майданчиків WiM, дані з яких будуть надходити в єдиний центр керування системою.

WiM Зважування в русі