УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Претендентів на будівництво обходів трьох населених пунктів на автомобільній дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський назвуть наживо

Претендентів на будівництво обходів трьох населених пунктів на автомобільній дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський назвуть наживо

Розкриття пропозицій учасників конкурсних торгів транслюватиметься наживо на офіційному веб-сайті Укравтодору

 

Перелік компаній – потенційних підрядників для виконання робіт з будівництва обходів сіл Покровська Багачка і Білоцерківка, а також першої черги обходу м.Полтава буде оприлюднений 22 січня 2016 року.

Представлення тендерних пропозицій дорожніх компаній у публічному форматі відбуватиметься не вперше. Практика on-line трансляцій подібних заходів, запроваджена Головою Державного агентства автомобільних доріг України Андрієм Батищевим, має на меті значно збільшити прозорість  в сфері державних закупівель в дорожній галузі.

Голова Укравтодору переконаний: «кожен громадянин України має право знати хто і у який спосіб здійснюватиме ремонт українських доріг, а потенційні учасники – скільки коштує виконання тих чи інших видів робіт в конкурентів».

Саме тому присутніми на заході окрім компаній-учасників можуть будь-які дорожні підприємства та організації, котрі вивчають ринок і бажають стати учасниками тендерів у майбутньому, а також представники ЗМІ та громадськості.

«Зміна формату процесу здійснення державних закупівель з «за зачиненими дверима» на «наживо» має продемонструвати дорожнім організаціям всього світу прозорість механізму визначення переможців, збільшивши кількість учасників торгів, а отже й конкуренцію, що сприятиме зниженню вартості робіт», – неодноразово наголошував А.Батищев.

Прес-служба Укравтодору