Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Проїзд дорогою М-05 в бік південних курортів України до початку туристичного сезону буде забезпечено

Проїзд дорогою М-05 в бік південних курортів України до початку туристичного сезону буде забезпечено

Про це йшлося на виізній нараді Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та керівника Укравтодору Славоміре Новака.

Цього року буде збільшено щонайменше втричі обсяг робіт з дрібного ремонту автодороги М-05 окремими ремонтними ділянками, які потребують аварійного ремонту.

Вже на теперішній час більша частина робіт вже виконана у Черкаській, Кіровоградській, Одеській областях. Територією Київської області розпочато підготовчі роботи.

З метою забезпечення безпеки на ділянках ремонту буде посилено роботу дорожніх служб та підрозділів Національноі поліції для недопущення створення аварійних ситуацій, які можуть спричинити утруднення в русі.

Нагадаємо, дорогу М-05 на багатьох ділянках не ремонтували з 70-80-х років минулого століття. Лише зараз її почали системно відновлювати.

В рамках встановлених міжремонтних термінів М-05 експлуатується тільки на ділянці Київ – Біла Церква, де завершується капітальний ремонт за рахунок коштів ЄБРР.

Інші ділянки траси від Білої Церкви до Одеси експлуатуються з пропущеними термінами планових ремонтів.

Цього року Укравтодор проведе капітальний і середній ремонт М-05 на ділянці від Білої Церкви до межі Київської області за рахунок Дорожнього фонду, коштів ЄБРР та ЄІБ. За рахунок програми GO Highway вже почали ремонт коридору у Черкаській області – від кордону на південь.

Окрім того, буде продовжено роботи, які було заморожено в 2008 р., з будівництва мосту через Хаджибейський лиман. Контракт із переможцем тендеру вже підписано.