УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Прозорість Укравтодору: оголошено конкурс на посаду головного антикорупціонера

Прозорість Укравтодору: оголошено конкурс на посаду головного антикорупціонера

Державне агентство автомобільних доріг України стало першою інституцією України, яка запустила проєкт щодо попередження корупції спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку. Консультант проєкту – Базельський Інститут управління (Швейцарія).

Будівництво нової системи доброчесності неможливе без відкритого конкурсу на посаду завідувача Сектору з питань запобігання та виявлення корупції.

  • Хто нам потрібен?

Розшукуємо готового до складних викликів фахівця/фахівчиню із приватного чи державного сектору, які мають досвід роботи з запобігання корупції та комплаєнсу не менше двох років. Ступінь вищої освіти – не нижче магістра. Вільне володіння державною мовою є обов’язковим.

  • Впізнаєте себе? Подавайте заявку!

До 18:00 25 січня заявки від кандидатів на посаду приймаються через Єдиний портал вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби: https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=119182

  • Як відбуватиметься конкурс

Першим етапом буде дистанційне тестування. Після цього з кандидатом будуть проведені співбесіди. Про дату і час проведення кожного етапу конкурсу учасники конкурсу будуть повідомлені додатково.