УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Реконструкція ділянки Лубни-Полтава автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський – на завершальному етапі

Реконструкція ділянки Лубни-Полтава автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський – на завершальному етапі

Капітальний ремонт і реконструкцію автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці Лубни-Полтава планується  завершити до кінця 2016 року.

Про це в ході інтерв’ю одному з центральних телеканалів розповів Сергій Кожарін, головний інженер ДП «Українські дорожні інвестиції» – підприємства, що входить до сфери управління Укравтодору та здійснює супровід робіт в рамках спільних з МФО інфраструктурних проектів.

За його словами, на сьогодні показник готовності шести лотів – відрізків, на котрі поділено ділянку за ступенем складності робіт, сягає вже близько 80%.

Згідно з відповідними актами підрядника – провідної дорожньої італійської компанії, підготовчі роботи по всій протяжності ділянки виконано майже на 100%, земляні – на 90%, роботи з ремонту, реконструкції та нового будівництва штучних споруд – на 60%, а з влаштування основи дорожнього одягу – на 75%.

Так за першим контрактом із запланованих 39 км у нижніх шарах з асфальтобетону вже відремонтовано 26 км, за другим – із 42,5 км всі роботи в нижньому шарі виконано на 36 км. В повному обсязі влаштовано дорожнє покриття, включаючи верхній шар асфальтобетону, вже на 27 км.

«Несприятливі погодні умови вносять свої корективи в плани роботи дорожників. Наприклад, рясні та тривалі дощі, котрі днями пройшли, як Київською, так і Полтавською областями, унеможливили виконання земляних робіт. Було призупинено роботи з влаштування покриття з щебенево-мастичного асфальтобетону. Однак, щоб не гаяти часу компанія-підрядник зосередила сили та засоби на зведені нових штучних споруд – мостів у с. Войниха, транспортної розв’язки  поблизу с. Поділ та багатьох інших», – зазначив С.Кожарін.

На думку спеціаліста, ці об’єкти мають неабияке соціальне значення, а в якості прикладу додав:

«Оскільки автомобільна дорога М-03 поділяє Войниху навпіл, мости забезпечать місцеве населення безпечним сполученням без необхідності перетинати 4 смуги руху автомагістралі, у той час як нова транспортна розв’язка поблизу Подолу надасть водіям змогу діставатися Миргорода, не заважаючи стрімкому та щільному транспортному потоку, що рухається по М-03», – зазначив він.

На його думку, за сприятливих погодних умов основні дорожні роботи можуть бути завершені до кінця ремонтно-будівельного сезону.

«Далі йтиме «період відповідальності за дефекти», в ході якого підрядна організація має усунути недоробки, виявлені службою інженера-резидента, яка здійснює технічний нагляд за роботами», – додав він насамкінець спілкування зі ЗМІ.

 

Прес-служба Укравтодору