УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Рівненщина: підвищуємо рівень безпеки на автошляху Н-25

Рівненщина: підвищуємо рівень безпеки на автошляху Н-25

Цього року у рамках поточного середнього ремонту відновлюємо автошлях Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів по всій протяжності в Рівненській області. Наразі активно ведуться роботи на 28 км, ще 30 км – на фінальній стадії проєктування.

На сьогодні влаштовано понад 70 км нового якісного покриття. Для організації дорожнього руху нанесено горизонтальну розмітку, встановлено дорожні знаки, влаштовано острівці безпеки та пішохідні переходи з автономною системою штучного освітлення.

Крім цього, для покращення зорового орієнтування водія в темну пору доби та при несприятливих погодних умовах, на автомобільній дорозі Н-25 в районі с.Рокитне встановлюємо вставки розмічальні дорожні (ВРД).

Конструкція ВРД виготовлена у вигляді напівсфери, таким чином, при потраплянні світла в елемент, відбувається викривлення світла та освітлення елементу на 360°. Таке технологічне облаштування автошляху покращує видимість траєкторії руху в темну пору доби і, як наслідок:

▪ водії краще бачать межі наземних пішохідних переходів;

▪ зменшується кількість аварій у зонах підвищеного ризику;

У світовій практиці пасивне освітлення визнане ефективним методом підвищення безпеки на дорогах. Як працюють вставки розмічальні дорожні в Україні дивіться у відео