УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Розбудова дорожньої мережі Луганщини: розкриваємо тендерні пропозиції перших об'єктів за Проєктом «3В»

Розбудова дорожньої мережі Луганщини: розкриваємо тендерні пропозиції перших об'єктів за Проєктом «3В»

Доступність східних маршрутів є національним пріоритетом. Бойові дії та гуманітарні виклики Луганщини та Донеччини виносять на перший план необхідність якісної інфраструктури у цих областях. У межах проєкту між Україною та Світовим банком: «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження» планується оновлення 183 км шляхів державного значення у Луганській області.

Сьогодні о 14:15 розкриваємо тендерні пропозиції на ремонт перших двох об'єктів. Переглянути процедуру наживо можна за посиланням: https://youtu.be/IKLDWhlrsVE

Йдеться про виконання ремонтних робіт на ділянках автомобільних доріг державного значення:

  • Лот 1: Т-13-02 КПП «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут км 71+900 – км 121+400;
  • Лот 2: Н-26 Чугуїв – Мілове км 136+000 – км 148+000.

Довідково: Метою проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження» є поліпшення транспортного сполучення, підтримка, відновлення і модернізації сільськогосподарського сектору на територіях впровадження проєкту в підконтрольних районах на Сході України в межах Луганської області шляхом інвестування в місцеву інфраструктуру та економіку.