УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Розвиток прикордонної інфраструктури на Львівщини: + 1 смуга руху на дорозі Грушів – Немирів

Розвиток прикордонної інфраструктури на Львівщини: + 1 смуга руху на дорозі Грушів – Немирів

Служба автомобільних доріг у Львівській області провела аукціон на визначення переможця тендеру із будівництва додаткової смуги руху на прикордонній дорозі Т-14-03 Грушів – Немирів, що пролягатиме у напрямку від кордону із Республікою Польща через село Грушів.

Загальна протяжність реконструйованої ділянки становить 1,6 км. Вона дозволить суттєво розвантажити проїзд прикордонними дорогами у напрямку від міжнародного пункту пропуску «Грушів – Будомєж».

Часткова реконструкція дороги передбачає також облаштування пішохідних тротуарів та зовнішнього освітлення.

Кошторисна вартість об’єкту становить близько 40 млн грн.

«У Львівській області цього року розпочалася реалізація так званого «польського кредиту», який мав запрацювати ще 2016, але по факту нічого не було зроблено. В цьому році ми завершимо дорогу до КПП «Грушів», в рамках цього ж проєкту робимо дорогу до Рава-Руської.

У 2021 ми продовжимо оновлювати прикордонну інфраструктуру, що відкриває нові транзитні та туристичні можливості для регіонів» - коментує Олександр Кубраков

На Львівщині реалізовано низку проєктів, що стосуються розвитку прикордонної інфраструктури.

Запрацювали кредитні та грантові програми від Європейського Союзу, завдяки чому за кілька місяців 2020 року завершуємо ремонт дороги О 141003 Мостиська – Краковець протяжністю 19 км, а також майже 20 км дороги Т- 14-20 Яворів – Грушів.

Дорогу Т- 14- 20 ремонтуємо за кошти так званого «польського кредиту» у межах програми «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні».

 Дорогу Мостиська – Краковець ремонтуємо за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проєкту «Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури» за Програмою транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020.

Також цього року оновлювали дороги у напрямку до кордонів наших сусідів у Закарпатьскій, Чернігівській та Житомирській областях.