УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Славомір Новак, керівник Укравтодору, взяв участь в офіційній зустрічі, організованій в Міністерстві інфраструктури України, із представниками банківських установ та найбільших державних будівельних компаній КНР з розбудови транспортної інфраструктури

Славомір Новак, керівник Укравтодору, взяв участь в офіційній зустрічі, організованій в Міністерстві інфраструктури України, із представниками банківських установ та найбільших державних будівельних компаній КНР з розбудови транспортної інфраструктури

Славомір Новак: «Щойно повернувся із Китаю, де мав важливі переговори у площині подальшого розвитку дорожньої інфраструктури України за участю провідних будівельних компаній КНР. Зокрема, мав зустрічі із представниками тих будівельних компаній, які минулого року перемогли в тендерах на будівництво та ремонт доріг в Україні. Сподіваюся, що в результаті проведених зустрічей робота на будівельних майданчиках в Україні буде значно пришвидшена. Принаймні, мене запевнили в тому, що керівництво цих компаній бере реалізацію проектів в Україні під свій особистий контроль.

Хочу наголосити, що для України перші проекти, які реалізуються китайськими будівельними компаніями, є дуже важливими. Адже саме зараз закладаються основи подальшого співробітництва, довіри та якісних стосунків на роки вперед.

Завдяки упровадженню в Україні фундаментальної реформи дорожньої галузі – Дорожнього фонду – країна отримала стабільний інструмент фінансування. Це дає хороші перспективи для подальшої співпраці із кращими світовими будівельними компаніями.

Ми маємо дуже амбітні плани щодо розвитку нових проектів будівництва доріг в Україні. У межах реалізації ініційованого мною проекту GO Highway плануємо запрошувати інвесторів та будівельні компанії для будівництва та ремонту ділянок цієї дороги: Львів – Краківець із Північним обходом Львова, Львів – Тернопіль, Тернопіль – Хмельницький, Хмельницький – Вінниця, Вінниця – Умань, Умань – Одеса, Одеса – Миколаїв, Миколаїв – Херсон, а також першої частини Великої окружної Києва, що з’єднає М-05 та М-06.
Ми відкриті для співпраці, адже конкуренція на будівельному ринку – то найкраща запорука якості нових доріг в Україні».