Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Славомір Новак: "Конкуренція на будівельному ринку - це велика перевага. Насамперед, у питаннях застосування нових технологій та якості дорожнього покриття".

Славомір Новак: "Конкуренція на будівельному ринку - це велика перевага. Насамперед, у питаннях застосування нових технологій та якості дорожнього покриття".

У межах робочої поїздки до Азербайджанської Республіки керівник Укравтодору Славомір Новак зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Азербайджані Владиславом Каневським, з яким обговорили питання подальшої співпраці у питаннях розбудови дорожньої інфраструктури України.

Також в офісі AzVirt в Баку пройшла зустріч з керівництвом компанії, в межах якої обговорили технічні питання реалізації проекту капітального ремонту дороги М-01 Київ-Чернігів в межах Київської та Чернігівської областей.

"Приємно,що компанія, яка є лідером дорожнього будівництва в Азербайджані, з успіхом реалізує проекти в Боснії, Сербії, Киргизстані, тепер працює і на українському ринку, - зауважив Славомір Новак. - 
Технічні потужності компанії, високі стандарти якості та кваліфікація співробітників, сподіваюся, дадуть хороший результат у межах реалізації проекту на М-01".

Керівник Укравтодору зазначив, що ще два з половиною роки тому ринок дорожнього будівництва в Україні обмежувався кількома компаніями. На сьогодні - їх понад 40. В тому числі і зарубіжні компанії із успішних досвідом реалізованих проектів.

Славомір Новак: "Конкуренція на будівельному ринку - це велика перевага. Насамперед, у питаннях застосування нових технологій та якості дорожнього покриття".

Нагадаємо, що контроль якості на М-01 здійснюють незалежні інженери технічного нагляду FIDIC - корейська компанія Dongsung Engineering CO., LTD