Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Славомір Новак: "Моє серце – з Україною"

Славомір Новак: "Моє серце – з Україною"

Сьогодні на Тернопільщині керівника Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака нагороджено почесною відзнакою Тернопільської обласної державної адміністрації «Гордість Тернопілля»

Степан Барна, Голова Тернопільської обласної державної адміністрації: «Цю почесну відзнаку ми даємо людям, які зробили Тернопільщину кращою. Мені особливо приємно вручити її керівнику Державного агентства автомобільних доріг пану Новаку. Завдяки йому на Терпопільщині не тільки дороги стали кращими. Завдяки його фаховості та мудрості поєднаються не тільки міста. Він має унікальний талант поєднувати два народи, робити ближчими людей, їхню культуру, їхні традиції».

Славомір Новак: «За два роки нашої спільної роботи ми багато зробили і в області, і в усій країні. Найголовніше - ми запустили роботу великої будівельної машини, відлагодили її механізми, забезпечили на роки вперед паливом і ресурсами.

Мені надзвичайно приємно, що Тернопільська область є однією із найуспішніших в реалізації проектів ремонтів та будівництва. 
Сподіваюся, що мешканців області вже відчули перші результати нашої спільної роботи.

Щиро дякую за цю дуже дорогу для мене нагороду.

Моє серце – з Україною».