Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Славомір Новак: "Нарешті ми досягли 100% реалізації усіх запланованих проектів МФО. Два роки тому відсоток реалізації таких проектів знаходився на рівні 60%"

Славомір Новак: "Нарешті ми досягли 100% реалізації усіх запланованих проектів МФО. Два роки тому відсоток реалізації таких проектів знаходився на рівні 60%"

Про це заявив керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак під час засідання Уряду.

"Для розвитку мережі, будівництва нових доріг необхідні додаткові джерела фінансування, - зазначив очільник Укравтодору. - Зараз демонструємо успішну роботу із міжнародними фінансовими організаціями, що закладає гарні основи для подальшої співпраці. Працюємо також над підготовкою нових проектів в рамках нових кредитних ліній". 
.
Як зауважив Славомір Новак, за рахунок вже залучених коштів МФО у цьому році буде здійснюватися капітальний ремонт М-05 Київ – Одеса окремими ділянками – в межах Київської області, капітальний ремонт М-01 Київ – Чернігів (вже підписано контракт з виконавцем робіт, за два роки цю дорогу буде відновлено). Також буде продовжено капітальний ремонт М-12 від Хмельницька до кордону з Вінницькою областю та капітальний ремонт дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський у Полтавській та Харківській областях

Окрім цього, буде розпочато будівництво 5 транспортних розв’язок на М-05 Київ – Одеса, М-06 Київ – Чоп (на під’їздах до Києва) та продовжено реконструкцію дороги М-06 Київ – Чоп на обході Житомира (у бетоні).