Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Славомір Новак: «Схвалення  Урядом Концепції Державної програми розвитку доріг є першим кроком для подальшого системного розвитку галузі. За 5 років  плануємо з’єднати якісними дорогами усі регіональні центри країни»

Славомір Новак: «Схвалення  Урядом Концепції Державної програми розвитку доріг є першим кроком для подальшого системного розвитку галузі. За 5 років  плануємо з’єднати якісними дорогами усі регіональні центри країни»

Сьогодні, 11 січня,  Кабінет Міністрів України затвердив концепцію Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 5 років.

 Метою програми є створення сучасної мережі автодоріг, яка дозволить збільшити обсяг перевезень і поліпшити інвестиційний клімат, а також забезпечить ефективність транспортних послуг.

Орієнтовний  кошторис на 5 років -  322 млрд грн, з них 176 млрд грн - бюджетні кошти, що дозволить  поліпшити 9 100  км доріг, забезпечити будівництво та реконструкцію 1 000 км доріг

Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Для нас, для громадян країни, для будівельних компаній потрібен чіткий план будівництва та розвитку доріг. Укравтодор підготував Концепцію розвитку доріг 2018-2022, яку сьогодні затвердив Уряд.

Хочу наголосити, що схвалення  Урядом Концепції є першим кроком для подальшого погодження  Програми, яка передбачає будівництво та ремонт доріг за маршрутним принципом. Це означає, що за 5 років  плануємо з’єднати якісними дорогами першої-другої категорії усі регіональні центри країни.

Ця програма стане першим масштабним п’ятирічним планом, за яким буде розвиватися галузь».