УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Служба автодоріг в Житомирській області ймовірно завищила на 100 мільйонів гривень очікувану вартість ремонтних робіт

Служба автодоріг в Житомирській області ймовірно завищила на 100 мільйонів гривень очікувану вартість ремонтних робіт

Перші результати роботи незалежної експертно-моніторингової групи у сфері державних закупівель дорожньої галузі

 

18 травня 2016 року незалежна експертно-моніторингова група здійснила першу оцінку проведення державних закупівель у Житомирській області.

Предметом оцінки стала закупівля робіт з поточного середнього ремонту на трьох ділянках автомобільної дороги М-21 Житомир – Могилів-Подільський, загальною протяжністю близько 32 кілометра:
 
Лот 1 – ділянка км 4+000 – км 14+600;
Лот 2 – ділянка км 14+600 – км 25+200;
Лот 3 – ділянка км 25+200 – км 35+800.
 
«За результатом проведеного дослідження кошторисної документації учасника, що запропонував найнижчу цінову пропозицію, а також за результатами аналізу усіх наданих матеріалів, встановлене ймовірне завищення Службою автомобільних доріг у Житомирській області очікуваної вартості закупівлі», – йдеться у висновку моніторингової групи. 

Як зазначено було у звіті, можливе завищення становить 100 мільйонів гривень (за цінами матеріалів та робіт станом на червень 2015 року) від визначеною Службою автодоріг очікуваної вартості у 292 мільйони гривень (292 029 024 гривень).

«За результатами звіту незалежної моніторингової групи, Укравтодор ініціював перевірку роботи Служби автомобільних доріг у Житомирській області. Якщо завищення буде доведено – будуть прийматися відповідні рішення щодо звільнення та покарання відповідальних за це осіб», – зазначив Євгеній Барах, тимчасово виконуючий обов’язки Голови Укравтодору.

Докладно ознайомитися зі звітом експертно-моніторингової групи можна за посиланням: Звіт про результати моніторингу проведення закупівлі Службою автомобільних доріг у Житомирській області 

Крім того, експертно-моніторингова група також перевірила закупівлі в Івано-Франківській та Полтавській області. Наразі готуються звіти щодо діяльності Служб автодоріг в цих областях.

 

Нагадаємо, у травні 2016 року Укравтодор спільно з Міністерством інфраструктури України створили незалежну експертно-моніторингову групу, яка перевірятиме усі цьогорічні закупівлі товарів, робіт та послуг у дорожній галузі. Головною метою діяльності моніторингової групи є боротьба з будь-якими проявами корупції та сприяння проведенню дійсно прозорих, недискримінаційних та конкурентних відкритих процесів закупівель. 

Прес-служба Укравтодору