УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Сьогодні Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці

Сьогодні Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці

У 2021 році Міжнародна організація праці закликає зосередитися на передбаченні та засобам запобігання криз. Велике будівництво, ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським є стратегічним проєктом, від якого залежить здатність економіки України відновитися у часи пандемії.

Можливості та перспективи в межах проєкту:

Створення робочих місць

До 2025 року програма передбачає оновлення та будівництво 24 тис. км доріг і 1400 мостів. Реалізація цієї амбітної цілі — ефективний інструмент забезпечення роботою українців. Торік проєкт «Дороги та робота» Укравтодору допоміг знайти роботу 50 000 українцям.

Розвиток освітніх інструментів

Велике будівництво — це не тільки реалізація масштабних проєктів та створення робочих місць, а й додаткові можливості для самовдосконалення працівників. Уже запущено скорочений курс перекваліфікації дорожників на базі дорожнього коледжу у Білій Церкві. Тепер можна обирати пришвидшений, а головне — віддалений формат навчання.

Працевлаштування ветеранів російсько-української війни

Спільно з Veteran HUB Укравтодор прагне створити додаткові кар’єрні можливості для захисників України в дорожньо-будівній галузі.

Також з нагоди Дня охорони праці нагадуємо про необхідність дотримання наступних принципів організації роботи:

Пріоритет — безпека працівників

Офісні працівники мають працювати за можливості віддалено, а ремонтні бригади — поділятися на групи, які не перетинаються одна з іншою (у випадку інфікування, це забезпечує зменшення ймовірності зараження усіх працівників).

Щодня до початку робіт потрібно проводити дезінфекцію поверхонь, працівникам треба міряти температуру і тільки після підтвердження норми — допускати до виконання задач.

Транспортування

Транспортні засоби слід дезінфікувати, перед посадкою водій заміряє температуру у кожного пасажира.

У гуртожитках та будівельних містечках щоденно має проводиться ретельна обробка приміщень засобами дезінфекції. Працівникам рекомендовано уникати контактів із літніми людьми, які знаходяться у групі ризику.

Просвітництво

Закликаємо інформувати працівників та субпідрядників щодо способів попередження поширенню коронавірусу. Знання — найкраща протидія паніці.

Файли для завантажування