УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Стан готовності областей до зимового періоду

Стан готовності областей до зимового періоду

Вчора перший сніг засипав Київщину. Швидкість реакції підрядних організацій, котрі обслуговують шляхи області, ми сьогодні перевірили на дорозі М-06 Київ — Чоп

разом з центральними ЗМІ і Службою автомобільних доріг в Київській області.

Про стан готовності областей до зимового періоду розповів Олег Федоренко, начальник Управління експлуатації доріг Укравтодору:

«Для якісного утримання автомобільних доріг на сьогодні заготовлено достатню кількість протиожеледних матеріалів — 165,8 тонн та 850 тис тонн фрикційних матеріалів. Також підготовлено 5 926 одиниць дорожньої спецтехніки та навісного обладнання на зимове утримання. Навіть при складних погодних умовах цієї кількості достатньо на весь зимовий період для належного утримання доріг взимку.

В Укравтодорі функціонує Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення, жодних скарг до чергових протягом доби не надходило. Проїзд забезпечено заторів та ускладнень у русі не зафіксовано», — зазначив Олег Федоренко.

Зокрема, на Київщині протягом доби працювало 139 одиниць техніки, на дороги висипано 2 218 т. піщано-соляної суміші та 451 т. солі.

З першою негодою впорались, працюємо далі для забезпечення комфортного та безпечного проїзду автошляхами.

Нагадуємо водіям, за складних погодних умов дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки та дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху.

Для тих, хто ще не встиг «перевзути» свій автомобіль у цей період радимо користуватись громадським транспортом, та перейти на зимову гуму — це забезпечує комфортні та безпечні поїздки автошляхами взимку.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі у період негоди, просимо повідомляти черговому Укравтодору 044 287 11 40 (цілодобово).