УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Стартував ремонт автомобільної дороги Мостиська – Краковець

Стартував ремонт автомобільної дороги Мостиська – Краковець

Розпочато ремонтні роботи на автомобільній дорозі О-141003 Мостиська – Краковець. На всіх протяжності дороги – 19,1 км – буде проведено поточний середній ремонт. 

Проєкт передбачає відновлення дорожнього покриття, влаштовання тротуарів, автобусних зупинок, водовідведення, заходів із організації дорожнього руху. Ширина дороги – 6-7 метрів.

Вартість об’єкту – 146,5 млн грн.

Як прокоментував Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області: «Фактично 2 роки не виконувалися роботи для реалізації міжнародного проєкту «Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”. Завдяки наполегливій роботі команди Служби автодоріг Львівщини ми зрушили Проєкт з нерухомої точки і розпочинаємо безпосередні ремонтні роботи».

Дорога має важливе соціальне значення для області, адже з’єднує пункти пропуску через державний кордон між Україною та Республікою Польща, а саме «Шегині – Медика» та «Краковець – Корчова».

Ремонтні роботи передбачені проєктом «Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури», який передбачає виконання ремонтних робіт транскордонного співробітництва між Україною – Польщею – Білоруссю у співфінансуванні із обласного державного бюджету.

Реалізація проєкту: Служба автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією «Єврорегіон Карпати — Україна» і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві.

Передбачене фінансування за грантові кошти ЄС CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine – 2,1 млн євро та дофінансування з обласного бюджету.