УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Цього року на Донеччині відремонтували у 2,5 рази більше доріг, ніж минулого року

Цього року на Донеччині відремонтували у 2,5 рази більше доріг, ніж минулого року

У 2018 році на Донеччині відремонтували майже 125 км доріг, з яких 104,9 км автодоріг державного значення середнім поточним ремонтом та 20 км доріг - капітальним ремонтом (із улаштуванням нижніх шарів покриття). Тобто уперше за останні роки деякі пріоритетні траси нарешті зазнали комплексного відновлення.

Зокрема, цього року поточним ремонтом відновлено 21,2 км міжнародної траси М-03.

Нова проїзна частина має сучасну пластикову розмітку (відремонтованими автопавільйонами, новими дорожніми знаками). Її відремонтовано від межі Харківської області, через Слов’янськ, у напрямку Бахмута, тобто ремонт повністю виконано у межах Слов’янського району. У Бахмутському районі цього року виконували капітальний ремонт, який продовжиться наступного року.

Також цього року проводили ремонт важливої для області артерії Т-05-14 Добропілля – Лиман, по якій проходить основний транспортний потік воєнних та цивільних вантажів – уздовж лінії розмежування.

У 2018 році в Донецькій області відремонтували Н-20 між Слов'янськом і Краматорськом.

Протягом цього року в області відновлено 5 мостів. Нагадаємо, у 2016-2017 рр. в області було відбудовано «семенівський» міст через річку Казенний Торець, підірваний бойовиками у 2014-ому році.

Для довідки: Загалом протягом останніх років в Донецькій області: у 2016 році відремонтовано (поточним середнім ремонтом) 21 км автодоріг, у 2017 році відремонтовано (переважно удосконаленим методом поточного середнього ремонту, із застосуванням технології холодного ресайклінгу) 52 км автодоріг, цього року – 125 км.