Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » У 2018 році на Луганщині основну увагу сконцентрували на відновленні мостів

У 2018 році на Луганщині основну увагу сконцентрували на відновленні мостів

Цього року увесь обсяг запланованих робіт з капітального та поточного середнього ремонту у межах виділеного фінансування у Луганській області виконано.

В ході активної фази АТО у 2014-2015 роках дороги Луганщини зазнали критичних руйнувань. Тоді внаслідок прямих бойових дій були зруйновані 7 мостових споруд. У результаті пересування колон гусеничної військової бронетехніки та зміною транспортних потоків автошляхами Луганщини, основа дорожнього покриття зазнала значних руйнувань та деформацій.

Крім цього, через відсутність можливості перевезення вантажів залізничним транспортом, змінився склад транспортного потоку дорогами загального користування, що потягло за собою надмірне навантаження на дороги Луганської області. Таким чином, близько 80 відсотків доріг загального користування уражені характерними руйнуваннями та перебувають у незадовільному експлуатаційному стані.

У 2018 році основні зусилля на Луганщині були спрямовані на відновлення дороги Н-26 Чугуїв - Мілове (через м. Старобільськ). Роботи виконані на запланованих 6 ділянках.

15 листопада 2018 року після капітального ремонту відкрили шляхопровід, розташований на автомобільній дорозі державного значення Н-32 «Покровськ – Бахмут – Михайлівка», який відбудували українські військові. Відновлений шляхопровід дозволив повноцінно відновити рух автомобільного транспорту між містами Попасна (Луганська область) та Бахмут (Донецька область).

Цей об’єкт став третім, який був відновлений військовими. Попередні об’єкти – Томашівський мостовий перехід через річку Сіверський Донець між містами Новодружеськ та Рубіжне (був відкритий у жовтні 2017 року), міст через річку Лугань у селищі Троїцьке, Попаснянського району (червень 2018 року).

У вересні 2018 року розпочалися роботи на мосту через річку Красна, що у Сватовому, на автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове (через м.Старобільськ).

Окрім названих, за 2016-2018 роки на Луганщині були відбудовані та введені в експлуатацію, міст через річку Айдар у Старобільську, міст через річку Сіверський Донець, який єднає місто Сєвєродонецьк з Лисичанськом.