УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » У Державному агентстві автомобільних доріг України відбулося чергове засідання Громадської ради при Укравтодорі

У Державному агентстві автомобільних доріг України відбулося чергове засідання Громадської ради при Укравтодорі

В ході засідання Олег Федоренко, начальник Управління експлуатації  та безпеки руху Укравтодору, розповів про проміжні підсумки виконання Програми з безпеки дорожнього руху відповідно до наказу Укравтодору від 26.02.2021 № 97/09-02, а також 

про готовність служб автомобільних доріг та підрядних організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр.

Про хід робіт на об'єктах будівництва, реконструкції капітального та поточного середнього ремонту на дорогах державного значення з початку будівельного сезону 2021 розповів Андрій Чабанівський, директор Департаменту розвитку доріг Укравтодору.

Нагадаємо, цього року  Укравтодор планує оновити 4500 км доріг державного значення та більш як 160 штучних споруд по всій країні.  

Розглянули і актуальні питання сфери проєктування дорожнього інфраструктури, які потребують вдосконалення законодавства.

Представники громадськості продовжують працювати в робочих групах та  постiйнодiючих комітетах. 

З огляду на карантинні обмеження та протиепідемічні заходи частина членів Громадської ради брала участь у засіданні дистанційно і висловлювала свою позицію із використанням технічних засобів комунікації. 

Протокол засідання буде розміщено на сайті.