УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » У межах Миколаєва стартував ремонт траси М-14

У межах Миколаєва стартував ремонт траси М-14

 Розпочато поточний середній ремонт автодороги М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ у межах міста Миколаїв. Дорожники зрізають старе асфальтобетонне покриття на вулиці Веселинівській і рухаються у напрямку Варварівського мосту.

Ділянка ремонту збігається з вулицями: Веселинівська, Одеське шосе, Велика Морська, Нікольська, Пушкінська, проспект Героїв України та мостовими переходами через річки Південний Буг та Інгул.

Проїзд транспорту здійснюється по Одеському шосе у двосторонньому режимі. Рух подекуди ускладнений.

Просимо водіїв врахувати цю інформацію при плануванні маршрутів пересування. Вибачте за тимчасові незручності!

Довідково: автомобільна дорога М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ входить до системи міжнародних транспортних коридорів та пролягає по території Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької та Донецької областей. Пов’язує між собою великі промислові та адміністративні центри. Дорога співпадає з туристичним маршрутом Одеса-Миколаїв-Херсон. 

На Миколаївщині протяжність траси складає 130 кілометрів, 10,6 кілометрів суміщаються з вулицями міста Миколаїв (проїзна частина).  Цьогоріч за програмою Велике будівництво плануємо капітально відремонтувати трасу М-14 на під’їздах до обласного центру, км 126+000 – 129+122 та км 139+716 – 142+800. По місту Миколаєву на км 129+025 – 139+590, у тому числі на Варварівському та Інгульському мостах оновимо покриття у межах поточного середнього ремонту.