Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » У Миколаївській області у 2019 році пріоритетним проектом буде Н-14 за маршрутом Олександрівка – Миколаїв

У Миколаївській області у 2019 році пріоритетним проектом буде Н-14 за маршрутом Олександрівка – Миколаїв

У Державному агентстві автомобільних доріг України проходить захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2019 рік.


Державним бюджетом України 2019 на наступний рік заплановано окрему бюджетну програму у розмірі 500 млн грн для ремонту дороги Н-14 у межах Миколаївської області. Капітальний ремонт з влаштуванням цементо-бетонного покриття ділянок автомобільної дороги Н-14 за маршрутом Олександрівка – Миколаїв буде здійснюватися між селами Возсіятське та Водяно-Лорине.

У межах цієї бюджетної програми на наступний рік заплановано також 500 млн грн на ремонт цієї дороги у Кіровоградській області, роботи будуть проводитися за маршрутом від Кропивницького до кордону з Миколаївською областю. Планується, що наступного року роботи на цій дорозі, яка ще нещодавно була однією із найпроблемніших в країні, у межах Кіровоградської області буде завершено.

Загалом планується, що дорога Н-14 Кропивницький – Миколаїв у межах двох областей протягом наступного року буде відремонтована на 2/3 протяжності.

Також в Миколаївській області планують виконувати поточний середній ремонт ділянок автомобільної дороги Н-11 маршрутом Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) від м. Баштанка до м. Миколаїв та від м. Казанка до межі з Дніпропетровською областю.

Окрім того, буде проводитися поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку «Чорноморка».

У 2018 році в Миколаївській області виконувались роботи з поточного середнього ремонту на ділянках автомобільної дороги Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) в межах міста Новий Буг до м. Баштанка та від м. Казанка до с. Новосілля.

Також було повністю завершено поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-15-08 Калинівка-Снігурівка - загальною протяжністю майже 50 км.

Крім того, було відремонтовано ділянку автомобільної дороги Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку «Чорноморка» між селами Дмитрівка та Яселка. Поточний середній ремонт автодороги Т-15-07 буде продовжено наступного року, оскільки це важливо для розвитку туристичного потенціалу області.