УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Укравтодор першим впроваджуватиме сучасні антикорупційні практики ЄБРР в Україні

Укравтодор першим впроваджуватиме сучасні антикорупційні практики ЄБРР в Україні

Сьогодні, 7 жовтня 2020 року, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підписав Меморандум з Маттео Патроном, керівником офісу ЄБРР в Україні щодо впровадження антикорупційних заходів у державних компаніях, які реалізують спільні проєкти з банком.

Саме Укравтодор стане першим органом влади, у якому буде розроблено та реалізовано комплексну програму, спрямовану на підвищення якості та прозорості управління проєктами. У цьому дорожньому агентству допомагатимуть кращі світові фахівці з протидії корупції.

«Наша команда виступила з ініціативою старту антикорупційного пілоту з ЄБРР в Укравтодорі — адже ми зацікавлені у тому, щоб мінімізувати корупційні ризики у будівельних і ремонтних процесах. Впевнені, що західні колеги мають відповідні інструменти та досвід, щоб нам допомогти.

У квітні 2020 року провели перші перемовини — і от вже зараз маємо конкретне рішення. Для громадян це стане додатковим підтвердженням до того, що Укравтодор реально змінюється» — коментує Голова Укравтодору Олександр Кубраков.