УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Укравтодор погасить заборгованість по солі до 1 серпня

Укравтодор погасить заборгованість по солі до 1 серпня

Євгеній Барах дав доручення Службам автомобільних доріг в областях повністю погасити заборгованість перед ДП «Артемсіль»  до 1 серпня 2016 року

 

Загальна кредиторська заборгованість по солі на червень 2016 року становить майже 34 млн. грн. Державне агентство автомобільних доріг України поставило на меті розрахуватися з усіма боргами перед підприємством «Артемсіль» ще до початку нового сезону заготовки технічної солі. 

«Ми завжди тісно співпрацюємо з ДП «Артемсіль», і вони дуже часто йшли нам на зустріч з питань кредитування. Але в цьому році ми прагнемо змінити ситуацію з щорічною заборгованістю, та увійти в новий сезон вже без неї. Саме це, на мою думку, допоможе нам забезпечити належну підготовку дорожнього господарства до роботи в зимовий період», - зазначив Т.в.о. Голови Укравтодору Євгеній Барах під час щотижневої селекторної наради.

Отже, Служби автомобільних доріг України в областях протягом наступного місяця повинні виділити кошти на оплату кредитів. Євгеній Вікторович зазначив, що у разі невиконання цього доручення, Укравтодор буде вживати суворі міри покарання.

Також, сьогодні, 24 червня 2016 року, на Засіданні Уряду Прем’єр Міністр Володимир Гройсман дав доручення Укравтодору зменшити встановлені терміни по заготівлі фрикційних матеріалів, солі, підготовки техніки до зимового періоду. 

 

Нагадаємо, минулого тижня, було оголошено догани керівникам Служб автомобільних доріг в Волинській, Вінницькій, Миколаївській, Луганській та Черкаській областях. Тимчасовий очільник Держагентства наказав усунути виявлені недоліки в роботі та вжити дієві міри по організації виробничих процесів зі сторони замовника та підрядних організацій у двотижневий термін.

 

Прес-служба Укравтодору