УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Укравтодор повністю змінив керівний склад ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» та ДП «Укрдорінвест»

Укравтодор повністю змінив керівний склад ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» та ДП «Укрдорінвест»

Новим в.о. керівника ДП «Укрдорінвест» стала Олена Криворучко, а оновлений склад правління ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» очолив Артем Гриненко

Сьогодні, 18 липня 2016 року, тимчасовий очільник Укравтодору Євгеній Барах та Міністр інфраструктури Володимир Омелян представили нове керівництво ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» та ДП «Укрдорінвест».

Головою правління та Головою ліквідаційної комісії ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» призначено Артема Гриненка. За словами Євгенія Бараха, він вже має досвід реформування дорожньої галузі – супроводжував підготовку багатьох важливих та необхідних законопроектів. Його заступниками було призначено Сергія Єфіменко, Михайла Заславського,  Сергія Мірошника та Віталія Максименка.

«В Укравтодорі давно назріла потреба повного дієвого реформування та відповідних кадрових рішень. Завдяки сьогоднішнім призначенням, ми значно підсилили керівний склад ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» людьми, які мають відповідний досвід фінансово-ревізійного контролю. Саме вони повинні навести лад у регіонах та вивести усі закупівлі на прозорий рівень», – зазначив Євгеній Барах під час спілкування з журналістами.  

Також кадрові зміни відбулись в ДП «Укрдорінвест». Виконуючим обов’язки директора була призначена Олена Криворучко, а її заступником став Олег Кошель. 

За словами Євгенія Бараха, на сьогодні ми маємо невтішну ситуацію з вибіркою кредитних коштів  МФО.  Перед новим керівництвом Групи впровадження проектів поставлено дуже чіткі задачі – повне реформування діяльності та чіткий план дій для ефективної співпраці, погоджений з усіма міжнародними організаціями.

«Ми повінстю змінюємо форму та наповнення автодорожньої галузі.  Сьогодні призначено нового в.о. керівника ДП «Укрдорінвест» - компанії, яка займається ремонтом доріг за кошти іноземних інвесторів. Ним стала Олена Криворучко, магістр університету Риму з державних закупівель. Ця компанія має бути кришталево прозорою, як цього вимагають наші закордонні партнери, а також максимально ефективною, як цього вимагає наше суспільство. Також представлено новий склад правління ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» - компанії, яка координує діяльність всіх служб, які займаються реальним, а інколи вигаданим, ремонтом і обслуговуванням доріг. Очолив компанію Артем Гриненко, він же є керівником ліквідаційної комісії», – прокоментував призначення  Володимир Омелян. 

Він зазначив, що усі кадрові рішення Укравтодору були погоджені з Міністерством інфраструктури – обрано не випадкових людей, а дійсно фахових спеціалістів. Та попри це, їм не буде ніяких поблажок: перед ними стоїть дуже жорсткий дедлайн – перші результати роботи повинні бути вже за місяць. Якщо не впораються, їх також буде замінено.  

Довідка про ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»: Засновником та власником 100% акцій державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» є держава в особі Державної агентства автомобільних доріг України. Одним із головних її завдань сьогодні є виконання обсягів робіт з будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, мостів, інших споруд та елементів облаштування доріг.

Компанія здійснює ремонтно-будівельні роботи на дорогах загального користування державного і місцевого значення довжиною 170 тис. км.

До складу акціонерної компанії входять тридцять три дочірніх підприємства, що діють у всіх областях України і які мають більше 630 філій (райавтодори, ДЕУ, ДЕД).

Довідка про ДП «Укрдорінвест»: Кредитними угодами між Україною та міжнародними фінансовими організаціями (МБРР, ЄБРР,ЄІБ) передбачено обов’язкове створення Групи управління проектами. З метою імплементації угод з МФО, наприкінці 2008 року Державне агентство автомобільних доріг України створило Групу управління проектами – державне підприємство «Укрдорінвест», яке знаходиться у сфері управління Укравтодору. «Укрдорінвест» займається усією необхідною діяльністю для забезпечення технічного супроводу усіх спільних з МФО проектів.

Прес-служба Укравтодору