Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Укравтодор провів навчання дорожніх служб Київської області у межах відпрацювання основних напрямків роботи в екстремальних погодних умовах

Укравтодор провів навчання дорожніх служб Київської області у межах відпрацювання основних напрямків роботи в екстремальних погодних умовах

10 жовтня Укравтодор провів навчання дорожніх служб та підрядних організацій Київської області у межах відпрацювання основних механізмів роботи дорожньо-експлуатаційних організацій в складних погодних умовах для забезпечення якісної роботи та недопущення аварійно-небезпечних ситуацій.

Навчання проводилися відповідно до технологічних схем снігоочищення та боротьби із ожеледицею на дорогах державного значення - М-06 Київ – Чоп, М-07 Київ – Ковель – Ягодин.

За легендою, напередодні до чергового Укравтодору надійшло оперативне повідомлення про нібито різке погіршення погодних умов з 4.00 ранку 10 жовтня. Очікувалося, що у західній частині Київської області пройдуть сильні снігопади у вигляді мокрого снігу з інтенсивністю 5 см/год при температурі повітря -3С, з подальшою зміною погодних умов, посиленням опадів та зниженням температури повітря.

У межах навчань дорожні служби Київської області відпрацювали комплекс заходів забезпечення безперебійних та безпечних умов руху автомобільними дорогами в екстремальних погодних умовах. Під час навчань було залучено необхідну техніку, перевірено роботу персоналу.

У ході навчань також відпрацювали питання, які потребують першочергового реагування з боку Служби, зокрема, залучення додаткової техніки, яка може бути необхідна для ліквідації наслідків негоди, визначення місць відстрою автотранспорту у період сильних опадів у разі припинення або обмеження руху транспорту (як в смузі відведення автодоріг, так і інших – готелі, кемпінги, АЗС). Окрім того, визначили питання, які до початку зими потребують додаткового відпрацювання.