УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Укравтодор: Ямковість на дорогах державного значення буде усунено до 15 червня

Укравтодор: Ямковість на дорогах державного значення буде усунено до 15 червня

Укравтодор дав доручення Службам автодоріг в областях збільшити темпи ліквідації ямковості на автошляхах

 

Це необхідно зробити, щоб виконати доручення Прем’єр-міністра України вчасно – усунути усі деформації та вибоїни на дорогах державного значення до 15 червня.

Сьогодні, 20 травня 2016 року, відбулася Селекторна нарада щодо ліквідації ямковості на українських дорогах. Начальники всіх Служб автодоріг та облавтодорів відзвітувалися перед керівництвом Укравтодору про темпи ліквідації, методи роботи та об’єми, що залишилося відремонтувати. 

Через несприятливі погодні умови – постійні дощі, що спостерігаються протягом цього тижня по всій території країни, темпи ліквідації деформацій дорожнього покриття значно знизилися. Дорожники не мали можливості виконувати «ямковий» ремонт і відстали від графіку. Зважаючи на це, керівництво Укравтодору дало доручення Службам посилити темпи ліквідації – з наступного тижня дорожники по всій Україні працюватимуть і в суботу. Лише за умови посиленої роботи та гарної погоди Укравтодор зможе виконати доручення Прем’єр-міністра вчасно.

Наразі найкращі результати по темпам виконання робіт з «ямкового» ремонту показують Кіровоградська, Тернопільська, Чернігівська, Донецька та Запорізька області. Занепокоєння щодо вчасного виконання робіт викликають Миколаївська, Дніпропетровська та Житомирська області. 

Крім дотримання термінів та збільшення темпів, Заступник Голови Укравтодору Микола Березорвський наголосив на важливості контролю за якістю виконуваних ремонтних робіт.

«Зверніть увагу на якість проведення ремонтних робіт. На ній наголошує як Укравтодор, так і керівництво держави. Підключайте усі механізми для проведення належного контролю. Огородження місць ремонту, якість його проведення повинні бути так само на першому місці, як і терміни виконання робіт», – зазначив Березовський.

 

Нагадаємо, всередині квітня Володимир Гройсман дав доручення Укравтодору завершити усі заплановані роботи з усунення вибоїн та деформацій на дорогах державного значення до 15 червня та використати 1,1 млрд. грн. на «ямковий» ремонт доріг загального користування. За ці кошти дорожники планують відремонтувати близько 3,6 млн. м2 дорожнього покриття. Найбільша увага приділяється основним транспортним магістралям країни – ямковість на дорогах державного значення буде ліквідовано на 85-100% (в залежності від області) від об’єму деформацій, які були виявлені під час весняного комісійного обстеження. 

Прес-служба Укравтодору