УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Уряд затвердив розподіл коштів Державного бюджету на фінансування дорожньої галузі у 2016 році

Уряд затвердив розподіл коштів Державного бюджету на фінансування дорожньої галузі у 2016 році

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл дорожнього бюджету на 2016 рік. У цьому році передбачені Державним бюджетом кошти на розвиток дорожньої галузі будуть використані не лише на дрібний поточний ремонт та зимове утримання автомобільних доріг, а й на комплексні дорожні роботи та наукові дослідження у сфері дорожнього господарства.  

14 березня 2016 року, Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні затвердив розпорядження «Про розподіл видатків державного бюджету, передбачених за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування».

Це розпорядження визначає обсяги бюджетних видатків за кожним із напрямків діяльності дорожньої галузі. У документі передбачено, що розподіл повинен бути погоджений із Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

Основні видатки передбачається спрямувати на поточний середній ремонт  автомобільних доріг загального користування – близько 3,5 мільярдів гривень, а також на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування, які включають в собі зимове утримання доріг, виконання заходів з безпеки дорожнього руху, ліквідацію деформацій дорожнього покриття тощо – 2,5 мільярдів гривень.

Крім того, в розподілі бюджету на 2016 рік закладені видатки на проведення наукових досліджень у сфері дорожнього господарства – 26 мільйонів гривень.

На фінансування спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів передбачено близько 450 мільйонів гривень. На погашення наявної кредиторської заборгованості за роботи, виконані у попередніх роках – близько 53 мільйонів гривень. 

Особливу увагу в цьому році буде приділено якості виконаних дорожніх робіт. Згідно ухваленого Урядом документу, на здійснення контролю стану автомобільних доріг та якості дорожніх робіт буде направлено близько 20 мільйонів гривень. 

Нагадаємо, 25 грудня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Державний бюджет України на 2016 рік», згідно якого фінансування дорожньої галузі України на цей рік складає 6 573,7 млн. грн.

 

Прес-служба Укравтодору