Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » УСІ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ на ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ УКРАВТОДОР ЗАВЕРШИВ до початку ЛИСТОПАДА

УСІ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ на ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ УКРАВТОДОР ЗАВЕРШИВ до початку ЛИСТОПАДА

Роботи, які підрядник виконує з порушенням технологій, в тому числі температурних умов та наявності снігового покрову, – ОПЛАЧЕНІ НЕ БУДУТЬ

Як повідомлялося раніше, усі роботи у межах будівельного сезону 2017-2018 на дорогах державного значення завершено до початку листопада.

З цього року підписання актів виконаних робіт та зарахування коштів підрядним організаціям здійснюється ТІЛЬКИ за РЕЗУЛЬТАТАМИ перевірки якості сертифікованими спеціалістами з якості централізованої установи «Дорожній контроль якості». З початку листопада на об’єктах ремонтно-будівельних робіт переважно здійснювалися заходи із нанесення розмітки, встановлення знаків, облаштування.

Нагадуємо про те, що із загальної мережі доріг в понад 450 000 км Укравтодор відповідає лише за 46 985 км доріг державного значення. Інші дороги знаходяться у компетенції місцевої та комунальної власності.

Щодо поширюваної в мережі ситуації про ремонт в с. Прилуцьке Волинської області Natalie Forsyuk. Дороги в с. Прилуцьке Волинської області, зокрема по вул. Лісній, перебувають у комунальній власності. Замовником цих робіт є Прилуцька сільська рада, яка і здійснює контроль над дотриманням технології укладання асфальту.

Щодо поширюваного відео про дорогу в Ічнянськом районі Чернігівської області Сергей Шадура (Sergey Shadura)

Роботи на цій дорогі виконує підрядна організація на замовлення Служби автомобільних доріг в Чернігівській області. Наразі Служба та підрядник готують офіційні пояснення.

За попередньою інформацією, з огляду на особливості вказаної дороги, вона тривалий час була закрита для проїзду транспорту та проведення робіт. З моменту її відкриття на найбільш уражених ділянках проводилися підготовчі роботи та безпосередньо здійснювалася ліквідація аварійної ямковості для проїзду великогабаритного транспорту. Зокрема, підрядник виконував роботи щебенево-піщаною сумішшю, яка не має температурних обмежень - на відміну від укладання гарячого асфальтобетону, яке на дорогах державного значення у період низьких температур та снігопаду наразі не зафіксовано на жодному об’єкті ремонтно-будівельних робіт.

Зараз роботи на дорозі в Ічнянськом районі Чернігівської області призупинено. Оплата за них не здійснювалася.

На фото – дорога з відео Сергей Шадура (Sergey Shadura) за день до снігопаду.

Дякуємо громадськості за пильність та уважність до роботи дорожників.

І, звісно, будьте уважні та обережні на дорозі - особливо у період зимової негоди.